مقالات

شهید حجت الاسلام والمسلمین محمود جولاپور

بسیج مرکز رسیدگی به امور مساجد  ۱۳۹۲/۱۱/۲۴
شهید حجت الاسلام والمسلمین محمود جولاپور
ای مردم! شما آگاه هستید اسلحه ای که مردم را بر رژیم شاه پیروز کرد اسلحه اسلام بود و همچنین چیزی که باعث پیروزی بر قدرت های ظاهری چون آمریکا و شوروی و ... پیروز کرد و همچنین چیزی که ما را بر رژیم بعثی عراق انشاالله پیروز می کند فقط و فقط اسلام است.
 

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ آمِنُواْ بِاللّهِ وَرَسُولِهِ وَالْکِتَابِ الَّذِی نَزَّلَ عَلَى رَسُولِهِ وَالْکِتَابِ الَّذِیَ أَنزَلَ مِن قَبْلُ وَمَن یَکْفُرْ بِاللّهِ وَمَلاَئِکَتِهِ وَکُتُبِهِ وَرُسُلِهِ وَالْیَوْمِ الآخِرِ فَقَدْ ضَلَّ ضَلاَلاً بَعِیدًا {النساء/136}

ای کسانی که ایمان آورده اید ( بظاهر) به حقیقت ( و ازدل) ایمان آورید به خدا و رسول  و کتابی که بر رسولش فرستاد ( یعنی قرآن) و کتابی که پیش از این فرستاده شد و هرکس به خدا و ملائکه و کتاب های آسمانی و رسولان و روز قیامت کافرشود سخت به گمراهی فرومانده و از راه سعادت دور افتاده است.

باسلام و درود بر امام زمان ونائب او در میان ما, امام خمینی و شما مردم حزب الله  وشهید پرور ایران.

ای مردم! شما آگاه هستید اسلحه ای که مردم را بر رژیم شاه پیروز کرد اسلحه اسلام  بود و همچنین چیزی که باعث پیروزی بر قدرت های ظاهری چون آمریکا و شوروی و ... پیروز کرد و همچنین چیزی که ما را بر رژیم بعثی عراق انشاالله پیروز می کند فقط و فقط اسلام است.

ونیز توجه داشته باشید که ما قبلا چه بوده ایم و الان چه هستیم ما باید برای پیروزی های آینده بهتر....

ای مردم ! قرآن به شما هشدار می دهد که  حقیقتا به خدا ایمان بیاورید و از قلب باشد. اگر ایمان خود را کامل نکنیم ما سخت در گمراهی قرار خواهیم گرفت و این وظیفه همه است همه کسانی که خودشان را مسلمان می پندارند لذا قرآن می گوید: یا ایهاالذین آمنوا آمنوا.... یعنی ای کسانی که ایمان آورده اید, ایمان بیاورید ... منظور این است که ایمان به خدا و رسولش و قرآن همیشه باید سیر تکاملی طی کند. ای مردم دنیا ! آگاه باشید که این رزمندگان فقط برای اسلام به اینجا آمده اند, آمده اند تا ایمان خود را کامل کنند . آمده اند تا به خدا بگویند خداوندا ! ما این جان ناقابل را که داریم در راه تو و برای متکامل شدنمان در راهت هدیه می کنیم.

آری مردم بدانید هیچگاه به نیکی نمی رسید مگرآنچه را که دوست دارید از آن در راه خدا انفاق کنید . لن تنالواالبرحتی تنفقوا مما تحبون: در نزد انسان ها چیزی عزیزتر ز جان و مال و فرزندان وجود ندارد و رزمندگان اسلام به سادگی و باخوشحالی کامل این ها را در راه خداوند انفاق می کنند.

ای جهان خواران ترسو! چگونه و با چه سلاحی می خواهید با این ملت که مکتبش اسلام است بجنگید, اینان که مرگ درراه خدا را سعادت می دانند و از مبارزه هراسی ندارند.

به امید آن روزی که اسلام کاملا در تک تک مسلمانان پیاده شده باشد.

درخاتمه از شما خواهش می کنم در شب اول قبرم نماز وحشت (  لیلة الدفن ) را بخوانید و بعد به فکر آن باشید که روزی هم خودتان چنین احتیاجی دارید.