مقالات

شهید حسین صافی

بسیج مرکز رسیدگی به امور مساجد  ۱۳۹۲/۱۱/۲۳
شهید حسین صافی
نام : حسین نام خانوادگی : صافی تاریخ تولد : 1348 تاریخ شهادت : 1360/09/07 محل شهادت : منطقه عملیاتی جنوب عملیات : طریق القدس

وصیت نامه شهید حسین صافی

بسم رب الشهداء و الصدیقین

بعد از 1400 سال یکبار دیگر ندای حق از مشرق زمین از حلقوم فرزندی از فرزندان پاک پیامبر و از سلاله مطهر حضرت زهرا (س) در جهان طنین انداز شد.  برادران و خواهران عزیزم اینک من و شما در پیشگاه خداوند مورد آزمایش قرار گرفته ایم.

نگذارید یک بار دیگر فرزند پیامبر غریب و تنها واقع شود. برادران و خواهران عزیزم من به عنوان سربازی کوچک بر خود واجب می دانم به فرمان امام عزیزم به جبهه های حق علیه باطل بشتابم و تا آخرین قطره خون بر علیه متجاوزین به میهن اسلامی مبارزه کنم و شما نیز این فرمان را لبیک بگوئید و راه شهادت را ادامه بدهید تا فردای قیامت در پیشگاه خداوند و شهدا سرافکنده نباشید.
 
و اما پدر و مادر عزیزم اگر من شربت شیرین شهادت را نوشیدم مرا حلال کنید و نگذارید ضد انقلاب از این گریه شما سوء استفاده کنند، بلکه شاکر به درگاه خداوند باشید که این قربانی کوچک را از شما پذیرفت و سلام مرا به همکلاسیهایم برسانید و بگوئید حسین نگذاشت امامش تنها بماند و شما نیز نگذارید امام عزیزمان تنها بماند، او را یاری کنید و به جبهه بروید و بر علیه مزدوران مبارزه کنید و اگر شهید شدید که همیشه زنده می مانید و اگر شهید نشدید به درس و مشقتان برسید چون اسلام به فراگیری علم و دانش تأکید نموده است و پیام شهدا را به نسلهای آینده منتقل نمائید و نگذارید شرق و غرب در زمینه های علمی و فرهنگی از شما جلو بیفتند.

به خواهران عزیزم سفارش می کنم که حضرت زینب(س) را الگو و سرمشق خود قرار دهند و حجاب اسلامی را رعایت کنند که سعادت دنیا و آخرت در گرو همین اعمال است و به برادرانم توصیه می کنم که به پدر و مادرم احترام و آنها را یاری کنند و راهم را ادامه دهند.
ضمناً اگر شهید شدم پدر و مادرم مرا در جوار شهدا دفن کرده تا آنان مرا نیز شفاعت کنند.

والسلام
التماس دعا دارم