اخبار

هفته دوم مسابقات فوتسال جام بسیج / رقابت شانه به شانه یاران بسیج و خلیج فارس

هفته دوم مسابقات فوتسال جام  بسیج / رقابت شانه به شانه یاران بسیج و خلیج فارس
تیم های خلیج فارس و یاران بسیج موفق شدند در بازی های هفته دوم مسابقات فوتسال بسیج کارکنان مرکز رسیدگی به امور مساجد که به قضاوت داوران فدراسیون فوتبال انجام شد ،حریفان خود را مغلوب نموده و بر سر تصاحب عنوان قهرمانی مسابقات وارد رقابتی تنگاتنگ شوند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محراب، بازی های هفته دوم مسابقات فوتسال بسیج کارکنان امور مساجد همانند هفته نخست،با برد تیم های یاران بسیج و خلیج فارس به انجام رسید . در نخستین بازی این هفته، تیم های شهدای هسته ای و یاران بسیج مقابل هم صف آرایی کردند و در پایان تیم یاران بسیج موفق شد در دیداری زیبا و با نتیجه 3 بر 2 حریف خود را مغلوب کند. از نکات قابل توجه این دیدار ، پیش افتادن تیم یاران بسیج با 3 گل از حریف خود بود که در ادامه با دریافت 2 گل در دقایق پایانی ، دیداری تماشایی را از دو تیم شاهد بودیم . تیم شهدای هسته ای با قبول این شکست ، شانس خود را برای رقابت بر سر کسب عنوان قهرمانی مسابقات از دست داد.

دومین مسابقه این هفته نیز با مصاف دو تیم شهید مصطفوی و خلیج فارس برگزار گردید که طی آن بازیکنان تیم شهید مصطفوی با به ثمر رساندن یک گل ودریافت 10 گل از حریف خود ، تن به شکستی سنگین دادند . تیم خلیج فارس با کسب این پیروزی 6 امتیازی شد و سایه به سایه تیم یاران بسیج در صدر جدول رده بندی مسابقات قرار گرفت .

گفتنی است در پی هم امتیاز شدن دو تیم یاران بسیج و خلیج فارس در بالای جدول، جدال حساس و تعیین کننده این دو تیم که سه شنبه هفته آینده برگزار خواهدشد، از اهمیتی ویژه برخوردار خواهد بود .

جدول رده بندی مسابقات در پایان هفته دوم به ترتیب ذیل میباشد :

تیم

بازی​

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

یاران بسیج

2

2

-

-

14

3

11+

6

خلیج فارس

2

2

-

-

13

3

10+

6

شهدای هسته ای

١

-

-

2

4

6

2-

-

شهید مصطفوی

1

-

-

1

1

10

9-

-

مرکز آموزش محراب

١

-

-

١

١

١١

١٠-

-

 


۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۵

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید