اخبار

شهادت شیر بچه مقاومت "شهید جهاد مغنیه" فرزند سردار حاج رضوان "عماد مغنیه" به دست دشمن صهیونیستی

شهادت شیر بچه مقاومت "شهید جهاد مغنیه" فرزند سردار حاج رضوان "عماد مغنیه" به دست دشمن صهیونیستی
به گزارش گروه مقاومت جهان نیوز، "جهاد مغنیه" از رزمندگان "مقاومت اسلامی لبنان و یکی از پسران شهید "عماد مغنیه" در حمله اخیر بالگردهای رژیم صهیونیستی به مناطقی از سوریه (قنیطره) ، به درجه رفیع شهادت رسید
بنا بر اخبار واصله، تعداد دیگری از اعضای حزب الله لبنان هم در این حمله به شهادت رسیده اند.

اسامی شهدای دیگر تجاوز اسرائیل به سوریه به این قرار است:

. شهید محمد عیسی
. شهید علی حسن
. شهید حسین حسن
. شهید مهدی الموسوی
. ابو علی رضا

 

به نقل از پایگاه خبری النشره، این پایگاه خبری گزارش داد که تحلیلگران صهیونیستی اعلام کردند که تصمیم ترور "جهاد مغنیه" فرزند شهید عماد مغنیه از فرمانده‌های حزب الله، از سوی شخص"بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی صادر شده است.

 
به ادعای این تحلیلگران، این فرمان پس از آن صادر شد که سازمان ضد اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی"آمان" مدعی شده بود که "جهاد مغنیه" بر فرماندهی نیروهای حزب الله که در بخش غیر اشغالی بلندی های جولان سوریه مستقر هستند، نظارت دارد.
 
طبق اعلام این تحلیلگران، در نتیجه "موشه یعلون" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پیشنهاد این حمله و ترور "مغنیه" را به نتانیاهو می‌دهد و به وی می‌گوید که "جهاد مغنیه" مسئول انفجارهای چند هفته گذشته در نزدیکی مرزهای رژیم صهیونیستی بوده است.
 
همچنین طبق اعلام تحلیلگران صهیونیست، نتانیاهو ترور "جهاد مغنیه" را در این برهه زمانی یک نوع موفقیت برای تحکیم جایگاه خود همزمان با انتخابات این رژیم قلمداد می‌کند.
 

 

سخنرانی جهاد مغنیه در جمع اعضاء حزب الله لبنان

۳۰ دی ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید