اخبار

بازدید فرماندهی حوزه مقاومت شهید باهنر از پایگاه بسیج سیدالشهداء -مرکز + عکس

بازدید فرماندهی حوزه مقاومت شهید باهنر از پایگاه بسیج سیدالشهداء -مرکز + عکس
جناب سرهنگ نجف وند: با توجه به نوع حمله دشمنان به نظام اسلامی باید در مقوله فرهنگی بیشتر فعالیت نمود تا بتوانیم با دشمنان بهتر مقابله کنید .

 

در ابتداء جلسه با قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط حجت الاسلام سعیدیان آغاز شد.

در ادامه فرماندهی محترم پایگاه حضرت شید الشهداء به معرفی فعالیتها و واحدهای مختلف بسیج مرکز پرداختند.

جناب آقای غفاری در ادامه گزارشی از فعالیتهای انجام شده در مدت زمان فرماندهی شان ارائه نمودند که در ابتداء این گزارش ابراز داشتند که پایگاه بسیج حضرت سید الشهداء از ابتداء بهمن ماه 1391 احیاء مجدد شده و در حال حاضر در حدود 106 بسیجی در حال فعالیت هستند.

در پایان گزارشهای جناب آقای غفاری اعضای محترم شورا به ایراد گزارش پرداختند و فعالیتهای واحدهای خود تشریح نمودند.

جناب سرهنگ نجف وند فرماندهی محترم بسیج ادارات حوزه مقاومت شهید باهنر  پس از استماع گزارش جناب آقای غفاری و اعضای شورای بسیج به ایراد سخنرانی پرداختند.

ایشان در ابتدای صحبتها از تلاش بسیجیان مرکز تقدیر تشکر نمودند و ابراز داشتند که فعالیتهای شما نسبت به پایگاههای بسیج دیگر ادارات بیشتر و با کیفیت تر بوده که این موضوع بسیار قابل تقدیر است.

در ادامه ایشان فرمودند در حال حاضر با توجه به نوع حمله دشمنان به نظام اسلامی باید در مقوله فرهنگی بیشتر فعالیت نمایید تا بتوانید با دشمنان بهتر مقابله کنید .ایشان ابراز نمودند که پیشنهاد میکنم بیشتر فعالیتها را به فعالیتهای خانوادگی معطوف نمایید تا بهره بیشتری از فعالیتها داشته باشید.

در پایان صحبتها نیز فرمودند که انشاالله بتوانیم با فعالیتهایی که انجام میدهیم ذره ای از اهداف نظام اسلامی را به پیش ببریم.

برای دیدن تصاویر اینجا کلیلک کنید.

۲۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۳:۱۱

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید